نتایج جستجو برای عبارت :

برگزاری کارگاه خوشنویسی با خودکار | 2 اسفند 97

نوشتن در زندگی همه افراد جزء جدانشدنی است . راه اندازی کارگاه خوشنویسی با خودکار توسط کتابخانه عمومی ولیعصر (عج) شهرستان ماکو حرکت نوینی در راستای تشویق افراد به خوش خطی می باشد . این کارگاه با حضور استاد خوشنویسی با خودکار جناب آقای "میثم اسمعیل زاده " در چند ترم، طرح ریزی شده است . 

ادامه مطلب
بنابه درخواست جمعی از پژوهشگران و دانشجویان مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا، کارگاه پیشرفته و عملی مقاله نویسی برای تمامی علاقمندان در زمینه های مختلف علمی در مورخه 9 اسفند ماه 1398 در اردبیل برگزار خواهد شد. 
علاقمندان برای ثبت نام ، متن اطلاعیه مربوط به کارگاه را مطالعه نمایند.

اسفند هم آمد ولی روز تولدم همراهش نیست! مانده ام با تولدی که روزی ندارد! ای اسفند بگو کجا روز تولدم را جا گذاشته ای تا به سمتش رهسپار شوم. ای اسفند، نشانی از روز تولدم بده. نگو باید یک سال دیگر به انتظار آمدنش بنشینم. ابراز ناراحتیت این دل پر خون را آرام نمی کند، سه سال شده و هر سال قول سال بعدی را می دهی! اسفند، نگاه کن، سال دارد به اتمام می رسد و من دلیلی برای جشن گرفتن ندارم. محدثه از من می پرسد؛ تولدت کی هست؟! جوابش را چه بدهم؟! بگویم: اسفند آخری
و اسفند میرود که به خط پایان برسد،
دوان دوان و خسته، هول و بی قرار،
در انتظاری گیج و مبهم،
چه ماه غریبیست این اسفند،
چقدر شبیه زندگیست این اسفند،
گویی نیامده که باشد، آمده که برود،
اصلاً انگار برای تمام شدن شروع شده است .
و من عابر پیاده این روزهای پایانی سال،
پشت چراغ های قرمز تردید و تصمیم ها،
چشم انتظار حادثه چراغ سبزم،
شاید اجازه عبور پیدا کنم .
و چه ماه غریبیست این اسفند،
پاک و ساده و بی آلایش،
خسته از ۳۶۵ روز دویدن،
سال را تمام می کند.
شای
آذر با شهریور = نیروبخش 
آذر با مهر =لذت بخش 
آذر با ابان = کارد و پنیر 
آذر با آذر = لذت توام با آشوب 
آذر با دی = مغایرت زیاد 

دی با فروردین =با جدل 
دی با اردیبهشت = زندگی با آینده ای زیبا 
دی با خرداد  =  پیوندی سخت 
دی با تیر =پیوندی با شکوه 
دی با مرداد = اختلاف زیاد 
دی با شهریور = عجیب 
دی با مهر = برنده ای ندارد 
دی با ابان = خیلی عجیب 
دی با آذر = نامناسب 
دی با دی = طولانی و پا برجا 
دی با بهمن = کمی مخوف 
دی با اسفند =عشقی و شهوانی 

بهمن با ار
بنابه درخواست جمعی از دانشجویان مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و پژوهشگران در علوم مختلف، کارگاه عملی و پیشرفته مقاله نویسی در 9 اسفند ماه 1398 در اردبیل برگزار خواهد شد. علاقمندان می توانند نسبت به ثیت نام و شرکت در این دوره آموزشی منحصربفرد اقدام نمایند.

رو حساب حرف اولیه که زده بودیم و بمن گفته بود قرار بود که 13 اسفند برگرده ینی فردا!
اما دو روز پیش گفت که 16 اسفند برمیگرده و این ینی پنجشنبه. خب من دلمو خوش کرده بودم که این هفته میبینمش و کلی خورد تو ذوقم!
حالا باید تا هفته بعد صبر کنم که خیلی کار سختیه!
خیلی دلم براش تنگ شده، خیلی جاش خالیه..
دو ساله که چک (چرک)نویسامو با خودکار آبی پر میکنم و دو ساله که خودکار آبی نمیخرم...منتظر روزیم که همه ی خودکار آبیای خونمون تموم شه و بعد برم خودکار بخرم:||
انگار کمد و کشوهای خونمون خودکار آبی تولید میکنن ...هر بار که یه خودکار آبی تموم میکنم یه بیک کلاه به سر بخت برگشته که قیافشم شبیه افسرده هاست گوشه کمدم ظاهر میشه و مظلوم طوری میگه بیا منو بنویس!بیا منو بگیر تو دستات!بیا منو تموم کن.. گناه دارممم...منم دلم میسوزه به حال اون جوهر و پلاستیکی که صر
⏳⏳کارگاه مجازی
موضوع : تند خوانی
اهمیت و فواید تند خوانی چیست
کاربرد مهارت « تندخوانی » بیش از موارد دیگر است.
کامل کردن روش مطالعه و افزودن به کیفیت آن،
مرور کردن مطالب گذشته، 
جانشین سازی روش تندخوانی با روش مطالعه  فایل پاورپوینت کارگاه تند خوانی خدمت دوستان تقدیم میشود.
#پیشنهاد_دانلود
#کارگاه_تندخوانی

بعضی از موارد این کارگاه
ادامه مطلب
دومین کارگاه پژوهشی «تحقیق اصلی درسی» امروز ?? اسفند ساعت ?? در حسینیه مدرسه برگزار شد.
در این کارگاه از استاد حجت الاسلام و المسلمین موسعلی، معاون پژوهش مدرسه امام کاظم علیه السلام استفاده و طلاب محترم پایه های ?و?و?و? بهره مند شدند.
لازم به یادآوری است که فرمهای مخصوصی جهت نظم بخشی و پیگیری کاربردی کارگاه طراحی و در اختیار طلاب قرار گرفت.

سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98)
سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98) با پاسخ
سوالات بانک پاسارگاد در سال ۹۸ (جدید اسفند 98)
نمونه سوالات بانکها در سال 98 (عمومی و تخصصی)

نمونه سوالات بانکی

سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند ۹۸ (جهت دانلود کلیک کنید)
کارگاه مقاله نویسی (با هدف آشناشدن شرکت کنندگان باساختار یک مقاله علمی استاندارد و مراحل نوشتن آن بصورت کامل) ، روز پنجشنبه 24 بهمن 1398 برگزار خواهد شد.
مهلت ثبت نام تا 23 بهمن ماه می باشد.
جهت ثبت نام به اطلاعیه مربوط به کارگاه مراجعه فرمایید.
مطمئن باشید این دوره یکی از قوی ترین و مفیدترین کارگاه مقاله نویسی مطابق با استاندارد های علمی بروز دنیا می باشد. بنابراین توصیه می کنیم از فرصت استفاده نمایید.
پیش بینی وضعیت جوی استان در چند روز آینده :
طی امشب همچنان سرما و یخبندان در مناطق کوهستانی 
طی جمعه 16 اسفند و شنبه افزایش دما
از عصر شنبه تا اواخر یکشنبه افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک،  بارش پراکنده ( در ارتفاعات احتمال رگبار برف) پیش بینی می شود. 

بازم اسفند و گردوخاک.اَه:|
همسر میگه چرا تو همیشه انتظار داری آب و هوای اینجا تغییر کنه؟! می گم نمی دونم!! :)
اگر نوشتن را دوست داری
و می خواهی واقعا لذتش را ببری

تایپ نکن و با قلم بنویس
و از همه مهم تر اینکه چندین مدل خودکار بخر
انواع خودکار رو داشته باش
در خرید خودکار خسیسی نکن
ولی از یک مدل چند تا نخر
مدل های مختلفی رو بچین روی میزت
سلام علیکم
کانون فرهنگی و تبلیغی ندای عصر با افتخار آمادگی دارد در موضوعات زیر دوره ، کارگاه و همایش علمی برگزار نماید:

1- دوره آشنایی با نهج البلاغه
2- دوره کامل آموزش روش پژوهش
3- دوره اموزشی مقاله نویسی
4- سبک زندگی اسلامی
5- ارتباط مؤثر
6- کارگاه پیش از اردواج
7- صمیمیت افزایی زوجین
8- دوره اعقاید اسلامی
9- دوره اصول فقه
10 دوره فقه اسلامی
11- دوره فلسفه اسلامی
12- سبک زندگی حضرت زهرا سلام الله
13- مدیریت اسلامی و....
جهت کسب اطلاعات بیشتر و درخواست
با سلام و عرض ادب خدمت سروران عزیز ، دومین کارگاه آموزشی گروه حسابداری روز پنجشنبه 12 دی ماه 98 در هنرستان شهیده سهام خیام به آدرس : گرگان ، کوی ویلا ، بعد از هنرستان بعثت ، هنرستان سهام خیام برگزار می گردد . بخشنامه کارگاه پیوست می باشد.
ادامه مطلب
گروه منجمان مرودشت بار دیگر به درخواست هیات کوه نوردی شهرستان مرودشت کارگاه آموزشی شناخت آسمان برگزار کرد
در این کارگاه مباحث مرتبط با جهت یابی ها یاداوری شد و سپس به بررسی فواصل نجومی و ابعاد جهان و همچنین تکامل کیهان پرداخته شد
مدرس کارگاه : احمدرضا زارعی

✅کارگاه متن خوانی دین و زندگی

ویژه کنکور٩٩

کارگاه چی داره؟؟؟ 

تدریس خط به خط دین و زندگی

آمادگی کامل برای امتحان نهایی

بررسی ارتباط آیات ،اشعار واحادیث بامتن

بررسی چالش های احتمالی متن برای کنکور٩٩

با کلی اتفاقای شگفت انگیز دیگه....

✅ثبت نام:
١-ارسال نام ،نام خانوادگی ونام شهر به شماره:

٠٩٢٢٣٢٤٨٩٥٨
یا ارتباط با ادمین از طریق کانال تلگرام دینی لند
@Dini_land
کارگاه طراحی پوستر "یکشنبه خونین" | قیام تاریخی ۵ آذر ۱۳۵۷ گرگاناستاد کارگاه: صابر شیخ رضایی
گرگان، ۲۲ الی ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸
برگزار کننده: مجموعه نگارستان استان گلستان و باشگاه رشد جوان سازمان اوج/ طراح پوستر کارگاه: آقای پاسندی

* لینک خبر و گزارش تصویری کارگاه | گلستان ما
* لینک خبر و گزارش تصویری کارگاه | حلقه وصل
چاپ روی خودکار با کیفیت بالا و قیمت مناسب را از ما در سایان بخواهید.
خودکار تبلیغاتی بعنوان یک ابزار کاربردی و قابل حمل در تمامی جلسات و امور روزمره در دستان شما خواهد بود. به همین دلیل یکی از به اصطلاح گرم ترین و پر استفاده ترین ابزارهای تبلیغاتی برای برند و نام تجاری شما به شمار می آید.
کارگاه سایان با داشتن بهترین دستگاه ها و نیرو های با تجربه بهترین چاپ ها را در زمان کوتاه به شما تحویل می دهند.
فواید استفاده چاپ روی خودکار
امروزه چاپ روی خو
در روز نهم اردیبهشت ماه کارگاه آموزش خانواده توسط انجمن علمی معلمان روانشناسی استان مرکزی در پژوهشگاه معلم با حضور حدود 40 نفر از علاقه مندان و اعضای انجمن برگزار شد. مدرس کارگاه سرکار خانم مژگان نظام آبادی با  سرفصل های حل تعارض، مهارت ارتباظی زوجین و تفاوت های زنان و مردان کارگاه را اداره نمودند.

عکس های بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.
ادامه مطلب
بیستم اسفند بود که تارزان غیرتی نیومد دانشگاه و از قبلش هم به من گفته بود و قرار بود به جاش برم سر کلاس کارگاه آمار بعد اونجا فهمیدم که ترم پیش استاد کارگاه ما چقدر هیچی یادمون نداده! منی که بیست کلاسش بودم هیچی از اینایی که استاد تارزان میگه بلد نیستم و ازش اجازه گرفتم که بعد از اون کلاساش رو برم و در نتیجه الان دوشنبه‌ها تا شش دانشگاهم و تا برسم خونه شده شش و نیم و تا بخوام یکم ولو شم شده هشت و منم که تنبل عمرا درس بخونم به جز این سه شنبه هم تا
اجاره کارگاه در تهران
کارگاه، در لغت به معنی محل انجام کار اتاق یا ساختمانی است که هم فضا و هم ابزار(یا ماشین آلات ) مورد نیاز برای ساخت یا تعمیر کالا های ساخته‌ شده را ارائه می‌کند.
کارگاه محلی است که کارگر به درخواست کارفرما یا نماینده‌ی او در آن جا کار می‌کند، از قبیل مؤسسات صنعتی، کشاورزی، معدنی، ساختمانی، ترابری، مسافربری، خدماتی، تجاری، تولیدی، اماکن عمومی و امثال آن‌ها. کلیه‌ی تأسیساتی که به اقتضای کار متعلق به کارگاه‌اند، از ق
 رزرو اینترنتی اسکان نوروزی۹۸ فرهنگیان
#آغاز : ۳ اسفند 
#پایان : ۲۴ اسفند
متقاضیان به نشانی به سایت زیر مراجعه نمایند
eskan.medu.ir 
 فرهنگیان محترم در بازه زمانی ۲۸ اسفند لغایت ۱۲ فروردین می توانند با مراجعه حضوری در پایگاه های اسکان فرهنگیان در استان ها از ظرفیت پذیرش حضوری نیز استفاده نمایند.

کارگاه طراحی پوستر "یکشنبه خونین" | قیام تاریخی ۵ آذر ۱۳۵۷ گرگاناستاد کارگاه: صابر شیخ رضایی
گرگان، ۲۲ الی ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸
برگزار کننده: مجموعه نگارستان استان گلستان و باشگاه رشد جوان سازمان اوج/ طراح پوستر کارگاه: آقای پاسندی
#گزارش #خبر

«گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری در اسفند ماه 1398»

با توجه به نزدیک شدن پایان سال و همچنین تلاش مرکز برای جابه جایی هر چه سریعتر دفتر؛ گزارش نهایی امور مالی اسفند ماه آماده و تحویل کمیته امداد شد.

با توجه به شرح تفصیلی موجود در تصویر، مرکز در اسفند ماه 98 بالغ بر 633 میلیون ریال کمک غیر نقدی و 28 میلیون ریال کمک نقدی به مددجویان خود ارائه داده است.
روزای آخر ساله ... دیروز جمعه 24 اسفند با دوستان خانوادگی رفتیم هتل کوثر برای ناهار ...
با اینکه هنوز خیلی کار دارم ولی چند روزه سعی می کنم فیلم ببینم ...
چند شب پیش فیلم " با او حرف بزن " رو دیدم ... جالب بود ...
امروز شنبه بعدازظهر 25 اسفند ، فیلم روما رو دیدم ... توی یه قسمت از فیلم گریه ام گرفت ...برای مظلومیت کلئو و همه ی زنها ... ولی در کل زنهای قوی ای بودند ... زنهایی که می دونستند باید با قدرت و تمرکز چطوری روی پای خودشون بایستند ...
یه فیلمهای دیگه ای هم ه
لکه بر فوری خودکار نانو تیرولکس به منظور زدودن لکه خودکار از روی سطوح می باشد. لکه بر فوری خودکار جهت پاک کردن لکه های خودکار حتی لکه هایی که ۱ سال از زمان آن گذشته باشد قابل استفاده می باشد. در این محلول به هیچ وجه از حلال های سمی استفاده نشده است و اثر خودکار را از کلیه سطوح به جز چرم پاک می نماید.
لکه بر فوری خودکار نانو تیرولکس خودکار را می توان بر روی سطوح مختلف از قبیل انواع پارچه به جز پارچه هایی که رنگ آنها فیکس نشده باشد، کاغذ دیواری قاب
مراسم اختتامیه کارگاه سخنوری،فن بیان و مقدمه ای بر اجرا،عصر پنج شنبه 17 مرداد ماه در سالن اجتماعات شهید روا آب پخش برگزار شد.
این کارگاه با همت مهندس بهزاد بویری مشاور امور جوانان شهردار آب پخش و با حضور و تدریس حسین دهقان مجری توانمند استان بوشهر برگزار شد.
در این کارگاه از شهرهای مختلف استان حضور داشتند،هنرجویانی از شهر کلمه گرفته تا روستای بهر و شهرهای شبانکاره و وحدتیه و آب پخش و غیره. 
ادامه مطلب
کارگاه نقد و بررسی سریال «سیزده دلیل برای اینکه...» از طرف برنا این هفته موضوعش «خودکشی» و «قضاوت» هست. اگر نوجوونی اطرافتون دارید که این سریال رو دیده، یا با این موضوع‌ها درگیر هست(کارگاه برای افراد زیر 20 سال هست) بهش بگید که تو این کارگاه‌ شرکت کنه.
کارگاه در دانشگاه شریف برگزار میشه؛ زمانش هم پنجشنبه(12اردیبهشت) ساعت 15 الی 18. هزینش هم 15 هزار تومان هست. برای ثبت‌نام هم به آی دی زیر در تلگرام میتونن پیام بدن:
@alonojavoon
+پست موقت.
ورکشاپ 20  ،سامانه اطلاع رسانی در خصوص برگزاری کارگاه های عمومی و تخصصی روان شناسی، می باشد . شما علاقمندان می توانید کارگاه های مورد نیاز را در این سامانه اعلام نمایید تا با  حد نصاب رسیدن اعضاءکارگاه مورد نیاز شما برگزار شود .
کارگاه های ورکشاپ 20  با حضور اساتید  برتر و مجرب در حوزه  روانشناسی خانواده، درمانی، صنعتی و سازمانی برگزار خواهد شد .
تلفن جهت هماهنگی 09190742124  .
لطفا  در صورت لزوم  ،کلمه  درخواست کارگاه را  به این شماره  پیامک فرما
کتاب‌های «اعتکاف نیکان»، «با زباله چه‌کنیم؟»، «باغ‌های همیشه بهار: روایتی داستانی از زندگی امام‌محمدباقرعلیه‌السلام» و «خون دلی که لعل شد» در قالب طرح کتاب خوان اسفند ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
ادامه مطلب
* کارگاه طراحی پرچم های شهری* به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
اساتید حاضر در کارگاه:آقایان محمد روح الامین، علی حیاتی و صابر شیخ رضایی
تهران، 28 تا 30 آذرماه ۱۳۹۷
متقاضیان جهت حضور در کارگاه با ارسال رزومه از طریق moukebart@gmail.com
و شماره تماس:021-66596932
اقدام نمایند.
*طراحی پوستر: کارگاه طراحی 3x4
* لینک فراخوان بخش کتیبه و پرچم | پنجمین جشنواره هنر مقاومت
مهلت ارسال آثار در این بخش تا یکم دی ماه۹۷
آخرین‌باری که لیوان چای‌ام سرد نشده بود کی بود؟ طعم آخرین چای داغ را به یاد ندارم. هرچه فکر می‌کنم احساس می‌کنم از مدت‌های بسیار دور اسفند بوده است و چای‌ام سرد می‌شده.
اسفند فصل شور و زندگی است. فصل بیرون‌آمدن از کرختی پنج ماهه‌ی پاییز و زمستان است. این روزها دارم تند‌تند همه‌ی کارها را انجام می‌دهم. انگار پای قول و قراری نانوشته و ناگفته با خودم مانده‌ام، باید همه‌چیز را قبل از شروع بهار آماده کنم.
راستش من عاشقانه لیوان‌های چایی ر
برگزاری کارگاه تخصصی نقد تصوف و صوفی گری برای واحد خواهران کانون علی بن مهزیار برگزار شد.در این جلسه فایل ها،صوت ها و جزوه هایی بین شرکت کنندگان واحد خواهران توزیع و درباره این فرقه و ادله رد آن صحبت و گفتگو شد.
مدرس این کارگاه آقای کبیر بودند که درباره فرق مختلف تحقیق و تفحص می کنند.
آفر ویژه تور تفلیس
✅3شب و 4 روز
ویژه 12 الی 17 اسفند  
هواپیمایی قشم ایر

3* DALIDA  1.590
3*  LIKE  1.620
3* DEJAVU  1.690
4* GNG TIBLISI   1.860
4* PRIMAVERA  1.890
4* TOSCANO  1.950
4* COLOMBI  1.990
4* GOLDEN PALACE  2.120
4* VILTON 2.190
4* RED LINE  2.290
4* DOLABAURI  2.290
4* CITY CENTER  2.550
4* AMERI  2.870
برای اطلاعات تکمیلی با آرنیکاسیر تماس بگیرید  
☎️02188762762
طول دوره : 16 ساعت
مدرس: استاد جمالی
برنامه زمانی: 
جلسه اول چهارشنبه 8 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه دوم چهارشنبه 15 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه سوم پنج شنبه 16 اسفند ساعت 9 الی 13
جلسه چهارم چهارشنبه 22 اسفند ساعت 9 الی 13
محل برگزاری: 
امیر آباد شمالی، بالاتر از بزرگراه جلال آل احمد، پردیس شماره دو دانشکده های فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی نفت
هزینه ثبت نام: 
دانشجویان: 80 هزار تومان
سایر: 120 هزار تومان
برای ثبت نام روی لینک زیر کلیک نمایید:
لینک ثبت نام در د
لیست قیمت لپ تاپ ایسوس (Asus)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ اچ پی (hp)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ لنوو (Lenovo)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ اپل مک بوک (apple)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
ادامه مطلب...
کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی با موضوع خانواده با نشاط در روز سه شنبه برگزار شد
با حضور استاد مجرب حوزه ودانشگاه سرکار خانم درویشی✳ این دوره با استقبال خوبی شروع شد حدود ۱۶۰ نفر در این کارگاه شرکت نمودندو با توجه به استقبال شرکت کنندگان ودرخواست آنها ادامه این دوره از سه شنبه هفته آینده به مدت ۱۵ جلسه برگزار میشود ✅مهلت ثبت نام تا روز دوشنبه ۹۸/۹/۴
ازمتقاضیان عزیز خواهشمند است برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به موسسه قرآنی شیفتگان وحی م
۲۷۶۲ - «امیرعباس هویدا» در دادگاه انقلاب درباره عملکرد خود گفت: “در دوران صدارت من، قیمت خودکار ثابت بود و همیشه ۵ ریال!”. از او پرسیدند: “چطور چنین حرفی میزنی؟! تو تورم را از ۰.۳٪ در عرض سیزده سال به ۲۵٪ رساندی و قیمت غذا و مسکن ۲۵ برابر شد!” هویدا گفت: “من غذا و ملک را نگفتم، خودکار را گفتم. چون کسی درس نمی‌خواند و خودکار نمی‌خرید! با یک خودکار و موز دادن در مدرسه، کاری ‌کردیم که کسی نپرسد روزی شش میلیون بشکه نفت کجا می‌رود!" (بدون سند معتبر)
آموزش آنلاین
آموزش نمد
آموزش ویترای
آموزشی
اخبار
الگوی نمدی
برنامه های کلاسی
تکنیک نقاشی
چرم دوزی
دسته‌بندی نشده
دوره آموزشی
سفال مادر و کودک
کارگاه
کارگاه سفالگری
کارگاه شعر فارسی
کارگاه شعر و زبان
کارگاه طراحی
کارگاه نقاشی
گلیم و قالی
همکاری باما
هنر تجسمی
وبلاگ
خودکار دوربین دار فضایی چیست؟
خودکار فضایی، نوعی خودکار ساچمه ای هست که در گرانش صفر، زیر آب و با هر زاویه ای استفاده می­شود.
مخترع خودکار دوربین دار فضایی چه کسی است؟
خودکار فضایی توسط پل سی فیشر اختراع شده است.خودکار دوربین دار برای جاسوسی پل سی فیشر در جنگ جهانی دوم در یک کارخانه تولید پروانه هواپیما کار می­کرد، سپس در یک کارخانه تولید خودکار به عنوان یک مخترع فعالیت کرده است. روانویس دوربین دار او برای خود یک شرکت ساخت خودکار افتتاح کر
الکالویید ها 
یک راهکار برای ثابت نگهداشتن مورفین تریاک؟Manaham یک کاربردوصل کردنی داشتن که چیزایی ک یادمه:سرپنتینآجمالینهیگراسفند
انزیم تئاز تو چی هست و چیکار میکنه؟خانواده نیتراریاسه (عین سوالو یادم نیس ولی به اسفند ربط داشت)
ادامه مطلب
اینترنت
به ازای هر گوشی تلفن در ساختمان باید یک نویز گیر یا Spiltter  بر روی خط تلفن نصب کرد تا اینترنت قطع نشود و ایجاد تویز بر روی خط تلفن دارای اینترنت ننماید .
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%
زمانیکه می خواهیم اینترنت کارگاه را از روی سرور share  کنیم  ( سرور دارای دو کارت شبکه می باشد یکی برای شبکه LAN  یکی برای اینترنت ) اگر کارت شبکه ی lan کارگاه دارای IP  باشد سیستم پیغام میدهد که ip  کارت شبکه lan  کارگاه را به ای پی 137.0.0.1  تغییر میدهد  و در نظر می گیرد و این باعث می ش
آخرین‌باری که لیوان چای‌ام سرد نشده بود کی بود؟ طعم آخرین چای داغ را به یاد ندارم. هرچه فکر می‌کنم احساس می‌کنم از مدت‌های بسیار دور اسفند بوده است و چای‌ام سرد می‌شده.
اسفند فصل شور و زندگی است. فصل بیرون‌آمدن از کرختی پنج ماهه‌ی پاییز و زمستان است. این روزها دارم تند‌تند همه‌ی کارها را انجام می‌دهم. انگار پای قول و قراری نانوشته و ناگفته با خودم مانده‌ام، باید همه‌چیز را قبل از شروع بهار آماده کنم.

راستش من عاشقانه لیوان‌های چایی
ضمن عرض سلام و ادب خدمت سروران گرامی،
به اطلاع می‌رساند با همکاری موکب زینب بنت المرتضی(س)، کارگاه دوخت ماسک در پایگاه بسیج سلمان کن راه‌اندازی شد و جهت رونق این کارگاه نیازمند کمک مالی شما خیرین ارجمند هستیم.

شماره شبا :
ir7007001000217490184001
شماره کارت :7514-7539-7210-5041
کارگاه آموزشی داوری دفاع شخصی بانوان با حضور 35 نفر از بانوان شاغل در صنعت آب و برق برگزار گردید.و جناب آقای مهندس قنبری در پایان کارگاه به تعدادی از همکاران محترم که موفق به قبولی در کارگاه داوری  شده بودند.گواهینامه شرکت در کارگاه داوری تقدیم نمودند.و در پایان دوره اعلام نمودند پس از پایان کارگاههای آموزشی داوری و قوانین و مقرارات با توجه به پتانسیل بالا و اهمیت ورزش  .یک دوره مسابقات دفاع شخصی برای همکاران زیر نظر هیئت ورزش صنعت آب و برق
دانلود برنامه خندوانه 28 اسفند 97 با لینک مستقیم 
در حال آماده سازی این برنامه میباشیم 

برنامه خندوانه یکی از برنامه های پر طرفدار تلویزیون میباشد . در این برنامه برای شما قسمت اول سری جدید خندوانه را برای شما آماده میکنیم . سری جدید خندوانه در سال 98 پخش خواهد شد .
ادامه مطلب
با سلام و عرض ادب خدمت همکاران محترم . کارگاه هم اندیشی هنرآموزان حسابداری استان گلستان به تاریخ 23 آبان ماه 1398 در هنرستان شهیده سهام خیام از ساعت 8:30 لغایت 11:30 به آدرس : گرگان ، کوی ویلا ، جنب هنرستان بعثت برگزار می گردد. منتظر حضور سبز شما هستیم . گروه حسابداری
اطلاعات کامل مربوط به مجموعه کارگاه های تخصصی اولین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال
زمان: 13 و 14و 15 اسفند ماه ۱۳۹۸مکان: دانشگاه فردوسی مشهد

امکان ها و ابزارهای وب در یادگیری و تولید محتوای الکترونیکی__________جهت کسب اطلاعات و ثبت نام می توانید از طرق زیر اقدام فرمائید.
وب سایت همایش:www.confce.um.ac.ir☎️تماس با دبیرخانه:051-38803557
کارگاه با برق صنعتیبرق صنعتی و حیطه آن تعریف های مختلفی دارد.اینکه برق صنعتی چیست و شامل چه موارد و کاربردهایی میشود میتواند خیلی گسترده باشد. ولی سعی می کنیم در این مطلب تعریف مناسبی ازاین زمینه پرکاربرد داشته باشیم.
در ساده ترین و روان ترین تعریف میتوانیم بگوییم برق صنعتی یعنی کاربرد برق در صنعت.
اینکه انرژی الکتریکی در یک کارگاه با برق صنعتی یا یک کارخانه صنعتی به چه صورت استفاده یا کنترل می شود میتواند جزء تعریف برق صنعتی باشد. اما مو
با یه عالمه حس قشنگ اومدم، من امروز خوشحال ترینم، پر از انرژی ام، 25 اسفند 97 من یه تصمیم مهم و خاص گرفتم و امروز یه سالگیشو جشن گرفتم، یه جشن معنوی خیلی باشکوه :)نبات بهت قول میدم 25 اسفند های زیادی رو کنارت بمونم و دوتایی دست تو دست هم جشن بگیریم، دوستت دارم نبات :)تولدت مبارک من :)
شاعر میگه ...
بازم درد و دوتا چشمی که داره میگه برگرد و...
بازم درد و ...دلم کم کم داره یخ میزنه تو روزای سرد و...
بازم برف و ...
دلی که قد دنیا بات داره حرفو ...
بازم برف و...تو نیستی و یه مشت خاطره مونده زیر این برف و...
بازم برف...
؟؟؟
....
خدایی؟؟؟
سوز سردی میاد...انگار واقعا قراره دوباره برف بیاد...
 به وقت ۴۲ ام اسفند!

انا لله و انا الیه راجعون 
۲۳ اسفند ۹۸  بازگشت از مناطق زلزله زده قطور خوی
۲۵ اسفند ۹۸  بستری شدن پدر عزیرم در بیمارستات عارفیان و در نهایت طالقانی 
۲۸ اسفند ۹۸  ترخیص از طالقانی با عنوان بهبودی
۱ فروردین ۹۹ ساعت ۱۰:۳۰ صبح بستری در بیمارستان امام خمینی 
و در نهایت ۲ فروردین ۹۹ مقارن اذان مغرب و عشا عروج ایشان با افت شدید قند و کرونا مثبت 
غریبانه و غریبانه و غریبانه .....

الحمدلله رب العالمین ..... و از امروز در مورد کرونا و خودم و پدر خواهم نوش
فروش زمین در اسفند اباد ملارد همراه با امکانات آب برق گاز سر زمین از متراژ ۱۰۰ متر به بالا شروع میشود و شروع قیمت زمین ها در اسفند آباد ملارد از ۲۵۰ میلیون شروع میشود. جهت خرید زمین در اسفند آباد ملارد لطفا با ما تماس بگیرید .

همزمان با برگزاری طرح دیدارهمگانی، کارگاه آموزشی PLC در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شادگان با حضور 'عبداله تمیمی' نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان محلی راه اندازی شد.
رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شادگان دوشنبه در حاشیه این آیین در گفت و گو با ایرنا افزود: این کارگاه آموزشی با ظرفیت پذیرش 16 نفر در هر دوره بااستاندارد آموزشی 272 ساعت آموزشهای لازم را به جوانان متقاضی منطقه ارایه خواهد داد.'عبدالنبی باوی' افزود: مدت دور
نظر به برگزاری سلسله کارگاه های آموزشی کتابخانه سلامت، فایل ارائه شده توسط اساتید و کارشناسان مجرب دانشگاه علوم پزشکی در این کارگاه های جهت بهره برداری در این پست قابل دریافت می باشد.
 به امید حضور همه همشهریان عزیز در این کارگاه ها.

دریافت فایل آنفولانزا

دریافت فایل کارگاه تغذیه

دریافت فایل اصول تغذیه

دریافت فایل مهارتهای ارتباطی
اسفند را اینگونه دوست ندارم !اسفند برای من شور و‌ هیجان و قیل وقال دستفروشان، سرو صدای سه شنبه بازار و شنبه بازار است؛با رنگهای چشم نوازِ بساطِ زنانِ سبزی فروش و هارمونی رنگ سبزی هایِ تازه با تربچه های سرخ نقلی ترکیبِ بویِ ماهیِ تازه و بوی سنبل با جَرو بحثِ زوج ها بر سر خریدن و‌ نخریدن !
اسفند برای من یعنی قدم زدنِ بدون واهمه در بلوار منتهی به دریا؛ برای دیدن میموزاهای پیام آور سال نو !
اسفند، یعنی قرار با دوستان برای دورهمیِ شامِ شبِ چهارش
سر کلاس نشسته بودم که خودکار قرمز از دستم افتاد. غلتید و غلتید و رفت زیر میز نفر اخر. تازه اول کلاس بود، و من با وجود نگاهمعلم ترسناک نتوانستم برش دارم. هی حرص می خوردم که خودکارکم چه شد و کجا رفت و گردن می کشیدم که ببینم کجاست . خودکار قرمز عزیزم. من هم که علاقه بسیاری به قرمز دارم ...(نیشخند معنی دار)
زنگ که خورد نفس راحتی کشیدم، زیرا به جز خودکار قرمزم، معلم هم مرا آزار میداد. معلم ادبیات باید لبخند به لب و خلاق باشد، که از کافکا تا علوی خوانده ب
دوره آموزش برنامه نویسی به زبان ++C به صورت کاملا هدفمند و با رویکرد مهندسی نفت
برنامه زمانی: 
هفته اول : 5 و 7 اسفند ساعت 11 الی 14
هفته دوم :12 و 14 اسفند ساعت 11 الی 14
هفته اسوم : 19 و 21 اسفند ساعت 11 الی 14
محل برگزاری: امیر آباد شمالی، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، انستیتو مهندسی تهران 
برای ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید:
ظرفیت تکمیل شد ...
دوره جدید به زودی ...
کارگاه تخصصی رایتینگ و اسپیکینگ رایگان آیلتس کرج 
گروه آیلتس استاد مهدی شهبازی با همکاری موسسه زبان البرز اقدام به برگزاری کارگاه تخصصی آیلتس به منظور پاسخ به نیاز همشهریان کرجی نموده است. مدرس دوره : استاد مهدی شهبازیتاریخ دوره : هفته سوم خرداد ماه 

برای ثبت نام ، آدرس و اطلاعات بیشتر با شماره 09128350891 تماس حاصل فرمایید. 
http://mahdishahbazi.ir/
چند وقت پیش دست یکی از دوستانم خودکار پنتر که به نظرم خودکار خارجی و نسبتا گرانی است را دیدم. پیش خود گفتم او که خیلی بچه حزب الله ای هست و پدرش در کشور فلان مسوولیت را دارد چرا یک خودکار ارزان و ایرانی استفاده نمی کند؟ سپس در دلم لبخند تلخی زدم و آهی کشیدم از دست این کارهای بعضی مذهبی ها!
گذشت تا چند روز بعد که راهم به فروشگاه کتاب و لوازم التحریر خورد. در سفر بودم و خودکار نداشتم برای همین سمت جعبه خودکار های فروشگاه رفتم و دنبال یک خودکار خوب
تور 4 روزه کیش
10 اسفند
تابان
2*پانیذ   800
3*ارم     890
3*تعطیلات   950
3*تماشا   1010
4*ارامش    1050
4*ارم   1085
4*ارامیس   1300
4*صدف   1450
5*ویدا    1600
5*شایگان    1680
5*کوروش    1680
☎️02188762762
☎️02188759777
سرفصل های کارگاه آموزش relap5
1- آشنایی با قالب فایل ورودی و کارت ها مورد استفاده در کد RELAP5 به همراه کار بر روی مسائل نمونه
2- تهیه و غلط گیری فایل ورودی برای یک راکتور WWER-1000 شامل:
مدل سازی قلب و اجزای آن، کانال قلب، کانال Bypass ، مدل سازی مدار اول و اجزای آن، فشارنده، آکومولاتور، پمپ
زمان برگزاری  کارگاه آموزش relap5
ادامه مطلب
کارگاه آموزش خانواده توسط انجمن علمی معلمان روانشناسی استان مرکزی با همکاری مرکز پیام نو در روز پنجشنبه ۹۸/۳/۹ در پژوهشگاه معلم با حضور حدود 40 نفر از علاقه مندان و اعضای انجمن برگزار شد. در این کارگاه سرکار خانم مژگان نظام آبادی به ارائه مطالبی درخصوص حل تعارض، مهارت ارتباطی زوجین و تفاوت های زنان و مردان پرداختند.

عکس های بیشتر را در ادامه مطلب مشاهده نمایید.
ادامه مطلب
کارخانه سبکسوله سبک در اصطلاح به سازه‌های فلزی گفته می شود که سقف آنان به صورت شیب‌دار پباده سازی و ساخته می شود .
کارگاه سبک ویژگی‌های متعددی داراست که دقت اشخاص را به خویش جلب نموده است و در اکثری از پروژه‌ها از این جور بنا برای اسکلت استعمال می گردد . اما کارگاه سبک صرفا قسمتی از صنعت کارخانه سازی محسوب میشود و گزینه‌های دیگری هم موجود است :
کارخانه فوق سبک یا این که به عبارتی کارخانه لوله‌ایبنا های ورقی خویش حفظ کنندهبنا های چادریکارب
دوره های ویژه نوروزی
حضوری/ آنلاین

کد ۱: دوره تک مهارته اسپیکینگ آیلتس نیمه خصوصی 
(تمرکز بر روی جدیدترین سوالات آزمون و نحوه نمره دهی) 
کد۲: دوره تک مهارته رایتینگ آیلتس نیمه خصوصی 
(تمرکز بر روی تسک ۱ و ۲ بر اساس جدول نمره دهی و اشتباهات رایج فراگیران ایرانی)
کد ۳: کلاسهای EPT
(تمرکز بر روی مهارت تست زنی و سوالات اخیر آزمون)

تمامی دوره های فوق در طول ۱۰ جلسه از ۲ فروردین تا ۱۲ فروردین تشکیل خواهد شد‌
ثبت نام تا ۲۵ اسفند 
ظرفیت محدود 09128350891
چند وقت پیش دست یکی از دوستانم خودکار پنتر که به نظرم خودکار خارجی و نسبتا گرانی است را دیدم. پیش خود گفتم او که خیلی بچه حزب الله ای هست و پدرش در کشور فلان مسوولیت را دارد چرا یک خودکار ارزان و ایرانی استفاده نمی کند؟ سپس در دلم لبخند تلخی زدم و آهی کشیدم از دست این کارهای بعضی مذهبی ها!
گذشت تا چند روز بعد که راهم به فروشگاه کتاب و لوازم التحریر خورد. در سفر بودم و خودکار نداشتم برای همین سمت جعبه خودکار های فروشگاه رفتم و دنبال یک خودکار خوب
شیر انبساط خودکاراین شیر تشکیل شده است از سوزن و نشیمنگاه ، دیافراگم فشار و فنر که می توان به وسیله پیچ تنظیمی فشار آن را کنترل نمود و صافی در ورودی شیر برای جلوگیری از ورود مواد خارجی و انسداد شیر.
همانطوری که از اسم این شیرها برمی آید به صورت خودکار عمل کرده و یا با یک بار تنظیم نمودن فنر به ازای فشار موردنظر، تنظیم جریانمبرد مایع به اواپراتور به صورت اتوماتیک انجام شده و فشار در اواپراتور بدون توجه به بار آن، در حد ثابتی باقی می ماند.

ادا
تور  5 روزه کیش
17 اسفند
ایران ایرتور
2*خاتم     770
2*ققنوس    850
3*تعطیلات   860
3*ارم    880
3*سان رایز    930
3*گامبرون   1050
3*پارسیان   1230
4*اریان   1310
4*ارم 1310
4*فلامینگو   1400
4*ارامیس  1430
5*پارمیدا   1560
5*میراژ   1940
5*ویدا   1950
5*شایان   2050
5*داریوش   2550
5*مارینا پارک  2570
☎️02188762762
باهمکاری دبیرستان دخترانه بشارت شهرستان اراک ،کارگاه آموزشی مقابله با آسیبهای اجتماعی با موضوع نحوه استفاده صحیح از فضای مجازی با حضور کارشناس مربوطه برگزار گردید.در انتهای کارگاه آموزشی پرسش وپاسخ بین شرکت کنندگان وکارشناس مطرح گردید.

حاج حسین زحمتکش عضو شورای اسلامی و فرمانده پایگاه امام علی ع روستا گفت : این کارگاه با همت مسئول گروه جهادی حوزه مالک اشتر سپاه ناحیه انجام وی در گفتگو با رابط خبری کانون مسجد جامع گفت: کارگاه تولیدو دوخت ماسک پارچه ای با همکاری دهیاری و شورای اسلامی روستا راه اندازی شد.
ادامه مطلب

ارزش هر متر مربع 

یکی از بیشترین سوالاتی که از واحد فروش ما پرسیده می شود این است که ; ارزش هر متر مربع سوله سبک چقدر است ؟خب در پاسخ بایستی اظهار کرد که نمیتوان سریعا و سوای هیچ مشخصاتی , بها ساخت کارگاه را گزینش کرد . بلکه بها هر متر مربع کارگاه استاندارد ( کارگاه سبک – کارخانه تیر ورقی – کارگاه ubm ) از جمله مصالح – ساخت – رنگ کردن اجرا در محل  قابل اعلام قیمت است .

اکنون یک سوال مطلقا برای شما اتفاق افتاده است که ; چرا انقدر تفاوت در بها کا
خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست
طاقت بار فراق این همه ایامم نیست

یازده روز میشه که تو خونه ام و غیر از سوپر مارکت و سبزی فروشی محل،جایی نرفتم و رسما دارم قاطی میکنم.این کرونا چی بود دیگه تو این شرایط؟
دلمون به یه اسفند ماه خوش بود که اونم به فنا رفت.همیشه عاشق اسفند ماه بودم.حال و هواشو خیلی دوست داشتم.حس خوبی داشتم تو اسفند ماه...
بعدها دلیل دیگه ای هم برای دوست داشتن اسفند پیدا کردم.تولد محبوب دلم سوم اسفند بود.
باری به هر جهت،انگار این ه
لیست قیمت گوشی موبایل هواوی ( huawei )/به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت گوشی موبایل سامسونگ ( Samsung )/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت گوشی موبایل اپل ( iphone )/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت گوشی موبایل شیائومی ( xiaomi ) /به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398

ادامه مطلب...

مدرس کارگاه آموزشی در حوزه روانشناسی هستید و برای برگزاری کارگاه نیاز به  دانشجو دارید ؟
 یا دانشجو هستید و به دنبال بهترین کارگاه های روانشناسی با حضور بهترین اساتید روانشناسی هستید ؟
یا  از علاقمندان به دوره های روان شناسی برای ارتقاء کیفیت زندگی خود هستید؟
در هر حال شما  بهترین جا آمده اید ،ورکشاپ 20  به عنوان
: «سامانه اطلاع رسانی کارگاه های روان شناسی و مشاوره در تهراناطلاع رسانی کارگاه ها روان شناسی » بهترین مرجع برای شما می ب
صبح‌ها با کوله‌ا‌ی پر از وسیله می‌رم به دانشگاه. ۱۲-۱۴ ساعت بعد به خونه برمی‌گردم. از روز‌ها رو در دانشگاه شب کردن خوشم میاد. دانشکده روز به روز با من دوست‌تر می‌شه. آدم‌هاش آشنا‌تر می‌شن. رشته‌م به من نزدیک‌تر می‌شه.  دارم آهسته آهسته قطعات پازل رو سرجاشون می‌ذارم و از کرده‌ی خود خرسندم!
+
شنبه امتحان پایان‌ترم آناتومی نظری و عملی تنفس داریم. اونقدر استاد این درس برای ما زحمت کشیده که هر نمره‌ای به جز بیست لکه‌ی ننگ است بر پیشانی! م
سه پایه وینزوری ،مناسب برای نقاشی در کارگاه یا منزل
این سه پایه قابلیت تنظیم ارتفاع و تنظیم شیب است ،از جمله موارد استفاده در صنعت فیلمسازی است .این سه پایه به خاطر داشتن یک چهار پایه روی زمین بسیا مستحکم میباشد و شما میتوانید با سفارش چرخ دار کردن آن ،به راحتی در کارگاه نقاشب جابخ جا کنید
آپشن های غیر فعال در 206 و قابل فعال شدن با دیاگ :1⃣آلارم سرعت، با قابلیت انتخاب سرعت مورد نظر به منظور هشدار2⃣روشن شدن خودکار فلاشر(جفت راهنما در اصطلاح) در زمان ترمز شدید3⃣روشن شدن نور بالا و نور پایین به صورت همزمان، در زمان استفاده از نوربالا دائم4⃣قفل شدن خودکار درب ها با افزایش سرعت به 10 کیلومتر در ساعت5⃣قفل شدن خودکار قفل درب ها در صورتی که بعد از باز کردن قفل مرکزی، به مدت 30 ثانیه هیچ یک از درب های خودرو باز نگردد.6⃣روشن شدن خودکار برف
فروش کارگاه
در حوزه ی خرید و فروش کارگاه ، رهن و اجاره سوله ، خرید و فروش کارخانه و مغازه و اجاره ی املاک صنعتی ، ایجاد سایت اینترنتی طرفدار زیادی پیدا کرده و مشاوران املاک در تلاشند بهترین سایت اینترنتی با فایلینگ مناسب به همراه مقالات پر بار تر راه اندازی کنند.
مشاور املاک صنعتی هیراد نیز از قافله جا نمانده و با ایجاد سایت هایی با مطالب مفید و به روز ، فایلینگ مرتب و طبقه بندی شده با دسته های خرید و فروش ، رهن و اجاره ، سوله ، مغازه ، زمین
وقتی که صحبت از تولید هوشمند
می شود، اولین چیزی به ذهن اکثریت می رسد، خودکار سازی و اتوماسیون صنعتی است. در
سیستم تولید تویوتا به جای خودکار سازی از خودگردان سازی یا خودکار سازی هوشمند
استفاده می شود. خودگردان سازی به معنای آن است که یک ماشین باید دارای میزانی از
هوش انسانی باشد. این ایده از ماشین پارچه بافی خودکار تویودا ساکی چی اقتباس شده
است.
ادامه مطلب
بعد از کلی سختی توی یگان خدمتی تونستم 17 اسفند تا 27 ام رو مرخصی عیدانه بگیرم
فردا باید برم پادگان
حال خیلی بدی دارم چون اصلا دوست ندارم اونجا بودن رو تجربه کنم
برام دعا کنید تا بتونم از اونجا سالم بیام
کلی فشار روحی رومه که هیچکی جز دوتا از رفیقام درکم نمیکنن
ادامه مطلب
اجاره کارگاه کوچک تهران
در زمان خرید کارگاه صنعتی یا اجاره کارگاه در تهران اگر داخل شهرک صنعتی باشد قبل از تنظیم هرگونه مبایعه نامه یا قولنامه حتما به دفتر هیت مدیره شهرک مراجعه نموده و از کم و کیف دادگاه مورد معامله آگاه شوید چرا که این مرجع همان حکم اداره ثبت و اسناد و املاک را دارد که رزومه و سوابق آن ملک در آن می باشد در این جا شما می توانید از بدهی های احتمالی خلع ید یا مسایل حقوقی یا موارد رهنی ملک مطلع شده و سپس اقدام به خرید نمایید .
مط
جزوه آموزشی کارگاه لینوکس
دانلود جزوه کارگاه لینوکس، در قالب فایل pdf و در 25 صفحه. این فایل مناسب کسانی است که لینوکس مقدماتی رو در ترم اول میخواهند بگذرانند. شامل دستورات اصلی و مهم اشنایی با محیط لینوکس و تعاریف آن است، همراه با تصاویر ...

دانلود خودکار یک فایل در یک زمان مشخص در لینوکس

درود به همه .

در این قسمت میخوایم یه اسکریپت فوق العاده کاربردی برا خودمون بنویسیم .

خیلی وقتا هست که ما میخوای یه فایل در یک زمان مشخص دانلود بشه . همچنین نمیخوایم سیستم زیاد روشن باشه بنابراین اگر پس از دانلود یک فایل در یک ساعت مشخص سیستم خودکار  خاموش بشه هم خیلی خوب میشه :)
ادامه مطلب
خودکارهای کیان در 4 رنگ اصلی آبی، قرمز، مشکی، سبز و همچنین در 6 رنگ متنوع دیگر برای سلیقه های مختلف تولید و عرضه می گردد. طول خودکار کیان 15 سانتیمتر می باشد و برای استفاده دانش آموزان، دانشجویان، دبیران و کارمندان مناسب می باشد.
خودکارهای کریستالی کیان در سایز 1 میلیمتر با استفاده از بهترین مواد اولیه و با بهره گیری از آخرین تکنولوژی روز دنیا و با طراحی زیبا و ارگونومیک دارای قابلیت نوشتاری بسیار روان و یکنواخت بوده و لذت نوشتن سریع و طولانی
آشنایی با کارگاه خیاطی
کارگاه از نظر نور بهداشت و ایمنی کار و ماشینهای و ابزار و میز و سایر وسایل استاندرد باشد تا با آرامش کار خود را انجام دهید.

آموزشگاه مقتدری
موسس، مدیر و مشاور طراحی لباس
تلفن: 09122795146
02177904462
لطفا سئوال و نظر خود را در قسمت زیر درج بفرمایید.

دانه های رنگارنگ اسفند آرزو، در اسفند دود کن منتظرند تا نوبتشان شود. کمی که می گذرد، ابر دودی فضا را می درد و بوی آرزو های سوخته میپیچد.
واقعیت همین است، گاهی رویاها و آرزوهایمان میان خوشی ها و غم ها، بدبختی ها و خوشبختی ها گم می شوند، آرام آرام می سوزند و وقتی بالای سرشان می رسیم، جز پیکری بی جان چیزی برایمان باقی نمانده. من، ما، آن ها شاید در خاکسپاری عزیزی، دانه های اسفند آرزو را دود کردیم. وقتی که دیگر تکیه گاهی نداشتیم، دوستی نداشتیم، لبخ
 اسفند
 هر چه سرد، هرچه سخت اما در پی اش بهاری هست
 درست مثل زندگی که روزهای سختش هرچه طاقت فرسا اما در گذر است..
. آدم ها می آیند با خودشان شوق می آورند، 
امید و رشته های نازک دلبستگی رشته ها که طنابی ضخیم شد
 از ترس به دام افتادن میروند از آنها کوله باری می ماند پر خاطره
 و دلبستگانی که در خاطره ها جا می مانند...
 فراموشی گره کوری ست که به دست زمان باز میشود
 اسفندِ رابطه ات در گذر است
 خاطره ها را دَرس کن و بهار را با حال دیگری آغاز کن
 #پریسا_زا
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، تعریف کارگاه در قانون کار به این صورت ارائه شده است : " کارگاه محلی است که کارگر به درخواست کارفرما یا نماینده او در آنجا کار می کند ؛ از قبیل موسسات صنعتی ، کشاورزی ، معدنی ، ساختمانی ، ترابری ، مسافربری ، خدماتی ، تجاری ، تولیدی ، اماکن عمومی و امثال آنها که همگی مصادیقی از انواع کارگاه به حساب می آیند . بر اساس تعریف مذکور ، می توان گفت کارگاه فارغ از مفهوم عرفی آن ، به محلی گفته می شود که کارگر در
شیر خودکار پلی اتیلن
شیر خودکار پلی اتیلن جزء اتصالات لوله کشی می باشد که روی پمپ نصب ، و به صورت جداگانه خریداری و تهیه می شود .
لوله خروجی کنتور میزان فشار معین و مشخصی دارد که به هنگام نصب کنتور فشار آب تغییر می کند . به این معناست که فشار آب قبل از نصب کنتور کمتر از فشار آب بعد از نصب آن می باشد . در چنین وضعیتی باید بین کنتور و پمپ آب بایستی شیر خودکار را نصب کنیم .
شیر خورکار مانع از برگشت آب پمپاژ شده به درون شبکه لوله می گردد .
کاربرد های شیر
1⃣هر گاه قصور کارگر موجب اخراج وی شود ، رعایت مفاد ماده ۲۷ قانون کار الزامی است. 2⃣ نظر مثبت تشکل کارگری موجود در کارگاه در مورد اخراج باید کتبا و قبل از اخراج کارگر اخذ شود. 3⃣اگر تشکل موجود در کارگاه " شورای اسلامی کار " باشد ، نظر مثبت " شورا " بایستی اخذ شود.
ثبت نام کارگاهارائه دهنده : دکتر شهرام وزیریسرفصل مطالب دوره:
تعریف فجایع و بلایا
مراحل پاسخ به فجایع و بلایا
آسیب پذیری و عوامل موثر بر آسیب پذیری
ارزیابی اثرات روان‌شناختی فجایع و بلایا
ییامدهای روانی و اجتماعی فجایع و بلایا
اثرات فجایع و بلایا بر گروه‌های درگیر
اصول مداخلات روان شناختی پس از فجایع و بلایا
اهداف آموزشی:آماده سازی مقدماتی روان شناسان و مشاوران برای مداخله در بحرانهزینه ثبت نام : 300000تومان     مهلت ثبت نام : 1398/09/07تاریخ ب
مهر نوشت: همه مدارس استان تهران در تمامی مقاطع تحصیلی فردا شنبه سوم اسفند تعطیل اعلام شد.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: همه مدارس شهر  تهران به دلیل فرایند اجرایی انتخابات در همه مقاطع تحصیلی فردا شنبه سوم اسفند تعطیل است.
مدیر کل اموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران نیز از تعطیلی همه مدارس شهرستانهای استان تهران در روز شنبه سوم اسفند خبر داد.
یکی از حالت های مختلف کولر گازی حالت خودکار کولر گازی استدر کولر گازی هایی که هر دو حالت سرد و گرم را دارند هنگامیکه کولر گازی را در این حالت (خودکار) بگذارید، کولر گازی به صورت اتوماتیک و خودکار یکی از حالت های سرد و یا گرم را انتخاب می کند و طبق دمای کولر گازی و اتاق راه اندازی میگردد. کولر گازی چه از نوع اینورتر باشد و یا از نوع معمولی باشد، به صورت خودکار دمای محیط را طبق دمایی که تنظیم کرده اید، تنظیم می کند.اگر کولر گازی روی حالت خودکار با
با سلام و عرض ادب
کارگاه هایی با عنوان مهارت های قبل از ازدواج و بعد از ازدواج با همکاری موسسه ذهن پویا و انجمن علمی دانشگاه پیام نور فردوس برگزار شد اولین جلسه ۳ ساعته مهارتهای پیش از ازدواج در تاریخ ۲۵ شهریور و جلسه دوم در اول مهرماه ۱۳۹۸ با تدریس اساتید گرانقدر سرکار خانم باقرزاده و جناب آقای دلیر برگزار شد و مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت
با همکاری اداره بهزیستی و بخش صنعت و معدن شهرستان زرند: 
کارگاه بزرگ خیاطی در شهرستان زرند راه اندازی می شود 
طی بازدید کارشناسان اداره بهزیستی شهرستان زرند و نمایندگان بخش صنعت و معدن  از شهر رفسنجان به زودی کارگاه بزرگ خیاطی برای مدد جویان بهزیستی راه اندازی خواهد شد .
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی زرند دکتر محمد ابراهیمی رئیس این اداره با اعلام این خبر گفت:  به دنبال این هستیم که با تعاملات مثبت ایجاد شده با صنایع ومعادن شهرستان  ز
.عصر شعر با رویکرد همدلی و امید بخشی و تقدیر از کادر درمان 12 اسفند 98
. جلسه فیض علی (ع) و فیض پدر همزمان با میلاد حضرت علی (ع) 19 اسفند98
. بزرگداشت پروین اعتصامی بزرگ شاعره ی کتابدار  26 اسفند 98
. محفل فیض میلاد آفتاب و دید و بازدید مجازی شاعران 11 فروردین 99
. عصر شعر میلاد موعود (عج) و کارگاه نقد شعر 18 فروردین 99
. جمع خوانی کتاب به متاسبت نیمه شعبان و آغاز هفته هنر انقلاب 20 فروردین 99
. بزرگداشت عطار نیشابور و کارگاه فن شعر در سامانه آموزش آنلاین 24 فروردی
پاورپوینت کارگاه آموزشی سنگ شناسی رسوبی
دانلود پاورپوینت با موضوع کارگاه آموزشی سنگ شناسی رسوبی، در قالب ppt و در 52 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: سنگ های رسوبی: در حدود 70 درصد از سنگ های سطح زمین منشا رسوبی دارند. سنگ های رسوبی در محیط های رسوبی مختلفی تشکیل می شوند. مهمت
دانلود پاورپوینت با موضوع کارگاه آموزشی سنگ شناسی رسوبی، در قالب ppt و در 52 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از متن پاورپوینت: سنگ های رسوبی: در حدود 70 درصد از سنگ های سطح زمین منشا رسوبی دارند. سنگ های رسوبی در محیط های رسوبی مختلفی تشکیل می شوند. مهمت
__________________________________________________________________________________________________________-
کارگاه آموزشی شیوه های مثبت اندیشی در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء(ص) شهرستان ایرانشهر در بهمن ماه 98 برگزار گردید. در این کارگاه جناب آقای نادر فاطمی نسب به مباحث آشنایی با مفهوم مثبت اندیشی، تاثیرات آن بر سلامتی، تبدیل افکار منفی به مثبت و راهکارهای مثبت اندیشی پرداختند.

طالع‌بینی اسفند ماه 1393

فروردین ماه:در این ماه احساس می‌کنید که باید از نظر احساسی تعدیل شوید و می‌خواهید انرژی اضافی خود را تخلیه کنید.اگر با همکارتان درگیر یک بحث جدی شوید این بحث به نفع شخص شروع کننده تمام می‌شود و در عین حال وظایفی که قبلا به خوبی تعریف شده‌اند ، ممکن است در نتیجه این بحث به سرعت روشنی خود را از دست بدهند.
ادامه مطلب
آموزش رویت کارگاه پله

نحوه استفاده از Revit program برنامه نویسی آموزش رویت کارگاه پله BIM زمینی از Autodesk Find را بیابید تا از پله ها و نرده های سفارشی آسان استفاده کنید.
مربی اریک وینگ برجسته ها ، دستگاه ها و روش هایی را گسترش می دهد که می تواند شما را قادر به اضافه کردن پله ها و نرده های نفیس به سازه های خود کند.
اریک نحوه شامل پله های مستقیم ، پله های سیم پیچ ، پله های قالب U و پله های چند طبقه را فاش می کند.
وی علاوه بر این به نحوه طراحی نرده ها آموزش رو
با سلام و عرض ادب خدمت اعضای محترم انجمن.
در خصوص فعالیت های انجمن خدمتتون عرض کنم که هر فعالیتی که جنبه علمی داشته باشد مثل نمایشگاه کتاب و... جزء اهداف انجمن محسوب میشود
هدف ایجاد فعالیت های جمعی و گروهی و تقویت روحیه همکاری هم از اهداف مهم انجمن هست.
در خصوص سوالاتی که در رابطه با انجمن داشتید لازم به ذکر است که ، انجمن بودجه دارد ولی در صورت برگزاری کارگاه های آموزشی باید هزینه پرداخت کنید.
شرکت در کارگاه ها اختیاری است و هرکس که تمایل داشت

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها